Zabraňte testům na zvířatech!4

27. února 2009 v 10:47 | LolaZz |  STOP testům na zvířatech!


Je to fakt humus,co s těma zvířatama dělaj....my toho sice moc nenaděláme,ale můžeme se alespoň trochu snažit! A TO TAK:
-Nepodporovat ty svině jako třeba:
L'Oreal
Max Factor
Pantene
Old Spice
Taft
Palete
Dove
Vichy
a prací prášky:
Rex
Ariel
Somat
Persil
Palmex ..a další...

-jsou to zmrdi!A zasloužej si chcípnout,páč už zabili tolik zvířat,že si nezasloužej sami žít!Někdo by je měl taky stáhnout z kůže,aby viděli jaký to je!!

...ale abyste opravdu šli všem příkladem,to byste museli I Nekupovat žádné pravé kožešiny,nesměli byste ani nosit jakoukoliv kůži(protože ta je vždycky ze zvířat...tím pádem by ste si ani nesměli koupit kožený boty!)A nesměli byste jíst maso!

... a spoustu lidí si kupuje kožené boty,protože déle vydrží ... i boty které nosíme MY teenageři jako skate boty,které teď nosí hodně lidí sou z části vetšinou kožené... takže ale zatím můžeme aspoň začít kupovat kosmetiku testovanou na lidech!!!A TO:
Oriflame :)
Avon :)
Ives-Rocher :)

Ať si to testujou na sobě!Vždyť i Albert Hofmann
když testoval účinky LSD to testoval na sobě ;-) Jo,byl to frajer !1187!
Já už sem se taky rozhodla!Budu dělat všechno proto abych nepodporovala lidi,co takové testováni na zvířatech provádí!!!!

Zrovna dneska když jsem se dívala na ty videa proti testům na zvířatech a prohlížela ty otřesný fotky...Tak na mě zavolala máma:,,Pojď se najíst"..tak sem šla a ptám se:,,A co máme?"A máma řiká:,,Kuře a brambory!"A já tam vidim ten pekáč s tim kuřetem ne..vypadalo uplně stejně jako vždycky když ho máma dělá(a máma vařit umí:)) ..ale teď se mi fakt hnusilo...Já jen:,,Mami sory..ale dám si jen brambory"......to kuře mi fakt nechybělo..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama