Srach a hnus v Las Vegas(Fear and Loathing in Las Vegas)

14. února 2009 v 15:05 |  Filmy o drogách a násilí

"This is the American Dream in action."

V týhle zkurveně hustý komedii hrajou 2 tejpci a jeden z nich je JOHNY DEPP!Jdou si užít cestu do Las Vegas a maj sebou všechno potřebné k tomu aby se nenudily;-)))....
.......Plnej kufr těch nejrůznejších drog co vubec sou:))))

"Měli jsme dva pytle marjánky, 75 pilulek mescalinu, 5 archů vysoce kvalitního LSD, slánku do poloviny naplněnou kokainem a celou galaxii různobarevnejch vybuzovačů, klepek, lítáků a chechtáků a taky litrovku tequily, litrovku rumu, kartón piva a půl litru čistýho éteru a dva tucty amylů. Ne že bysme to všechno na tuhle jízdu potřebovali, ale jak se jednou člověk obuje do skutečnýho shánění jedů, má sklon hnát to až do krajnosti. Jediná věc, která mi dělala opravdu starosti, byl éter. Na světě neexistuje nikdo bezmocnější, nezodpovědnější a mravně zkaženější než člověk, kterej to rozjede v éteru a já věděl, že se do toho hnusnýho svinstva pustíme zatraceně brzo."

"Všem nám jde o přežití. Už žádnej speed, kterej by poháněl 60tý léta. Tohle byla osudná chybička v úletu Timothy Learyho. Bouřil po Americe, prodávajíce "expanzi vědomí" a nemyslel na krutý spáry reality číhající na lidi, kteří ho brali příliš vážně. Všichni ti dojemně dychtivý aciďáci, kteří si mysleli, že si můžou koupit mír a porozumnění za 3 dolary. Ale jejich neúspěchy a ztráty jsou i naše. To, co odešlo s Learym, je základní iluze celýho životního stylu, kterej pomohl stvořit. Generace trvalejch kriplů, neúspěšnejch hledačů, který nikdy nepochopili zásadní klam acidový kultury: ten zoufalej předpoklad, že někdo, nebo aspoň nějaká síla, opatruje to světlo na konci tunelu."Nejvíc se mi líbí jak je tam vidět všechno co vidí oni když sou sfetovaný.Tenhle film je fakt síla,tak ho sjeďte!!!!!!

Obal DVD:Mojehodnocení: :) :) :) :):)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Znáte tenhle film?

Viděl/a jsem ho 36.2% (76)
Slyšel/a jsem o něm 30.5% (64)
Vůbec ho neznám 33.3% (70)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama